XV Konferencja Naukowo-szkoleniowa „Otorynolaryngologia Łódź 2018” oraz X Konferencja Polskiego Towarzystwa Audiologicznego i Foniatrycznego

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Jubileuszowej XV Konferencji Naukowo-szkoleniowej „Otorynolaryngologia Łódź 2018” oraz X Konferencji Polskiego Towarzystwa Audiologicznego i Foniatrycznego, która odbywać się będzie w Łodzi w dniach 27-28 września 2018 roku.

Jak co roku, postaraliśmy się przygotować dla Państwa ciekawy pogram naukowy, obejmujący szeroką tematykę otolaryngologiczną, audiologiczną i foniatryczno-logopedyczną.
Udział w konferencji potwierdzili wybitni eksperci z Polski i z zagranicy. Oprócz sesji wykładowych w programie konferencji przewidziane są sesje pro- i kontra, prezentacje najciekawszych przypadków pacjentów oraz warsztaty.

Nie zabraknie sesji doniesień oryginalnych (prezentacje plakatowe i ustne), do zgłaszania których serdecznie zapraszamy.

Termin zgłaszania doniesień oryginalnych oraz zniżkowej opłaty rejestracyjnej upływa 31 maja 2018 roku.

Polskie Towarzystwo Audiologiczne i Foniatryczne planuje ufundować dla młodych kolegów (poniżej 35. roku życia) nagrody za najlepszy plakat o tematyce audiologicznej oraz za najlepszy plakat o tematyce foniatrycznej.

Warto odwiedzić Łódź we wrześniu!!

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,

Prof. Mariola Śliwińska-Kowalska
PRZEWODNICZĄCA KOMITETU NAUKOWEGO JUBILEUSZOWEJ KONFERENCJI

Prof. Wiesław Konopka
PRZEWODNICZĄCY POLSKIEGO TOWARZYSTWA AUDIOLOGICZNEGO i FONIATRYCZNEGO

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.laryngologia-lodz2018.pl/index.html